10. Одна з цікавих історій робочого процесу!

Історія про те, як на фотосесію FitU потрапила прорноакторка. Цікаво що ми згадали цю історію, саме напередодні всесвітнього жіночого дня 8 березня :)

Для фотосесій наших чоловічих спортивних речей ми час від часу запрошуємо гарних епатажних дівчат, так би мовити для більш сочного контенту для нашого instagram (@fitu.shop). Де ж шукати тихсамих гарних дівчат? Звісно ж в тому самому інстаграмі. Я маю звичку зписуватись з майбутніми моделями, будь то хлопці чи дівчата та обговорювати всі детали особисто, щоб зрозуміти чи спрацюємось ми чи ні. Все має бути легко, невимушено та звісно ж в Кайф.

Такі фотки робляться здебільшого для хайпу (коли ми це вигадали - слова такого ще не було:), і для того, щоб порадувати чоловіків, що купують наш одяг. Впринципі, що поганого в гарних дівчатах? Деяких наших покупців-дівчат - це звісно ж обурює і вони фукають, але що не некролог - все реклама! Головна умова, про що я попереджаю дівчат, так це те, що фоткатись потрібно в міні-міні. Нащастя нам завжди щастить.

Зустрівшись з Ізою (Ізольдою) я був приємно вражений, наскільки вона відкрита, спокійна та супер-позитивна людина. Про те, чим вона займається я і гадки не мав. Всіх все влаштувало і поїхали...!

Наша фотосесія завжди розпочинається о 8:00 та закінчується рідко коли до 17:00, завжди дуУуже багато роботи. Хлопці, що побачили її одразу ж почали хіхікати та щось обговорювати. Посвятили і мене. Що я Вам хочу сказати: вона дуже крута, як особистість, надзвичайно сильна, також має бронзу Чемпіонату Світу по категорії Бікіні! Чим займається? Думаю то суто справа кожного! Хтось крутить крутить кермо, хтось сидить в офісі, а хтось робить щось інше, головне щоб ці заняття приносили задоволення та гроші!

Ізі велике дякую та великий привіт! А нам всім розширення горизонтів та зняття шор, тим більше що кожна людина віком 16+ дивилась фільми для дорослих.

Всім добра! Be fit. not fat!