5. Ми можемо все! fitU - the best!

Забув розповісти про слоган. Кожна компанія має свій слоган і наш народився дуже швидко: ”Be fit, not fat!”, так ми написали на задньому бампері своєї машини.

Ми отримували 98% позитивних відгуків та 20-30% повторних замовлень - для нас це була головна нагорода, але хотілось більше! Зареєструвавшись на Prom ми одразу ж подали заявку в Розетку, там на наш погляд мало бут чимало замовлень і паралельно почали розробляти свій Інтернет-магазин. З Prom проблем ніяких не виникло, з Розеткою все було трішки складніше, туди потрібно було посилання на вигрузку товару, але все вдалось і вже через якийсь місяць наші товари були на двох кращих маркетплейсах країни.

З сайтом складніше, все йшло дуже довго, але ж і дуже дешево. Він був готовий лише через 7 місяців і на нього ми витратили надзвичайно багато часу і нервів. Хотіли по-дешевше, а отримали як завжди! Тим не менше свої функції він виконував і ми вже почали позиціонуватись набагато краще на ринку. Приріст по продажах був незначний і в голові було зрозуміло одне. Я не хочу ходити на роботу! На все це, про що я розповів у цій статті у нас пішло десь 3-4 місяці часу і ми розуміли от от і все почнеться.

До Нового Року залишилось два місяці і я прийняв рішення вже не виходити на роботу в 2020 році. За два місяці,  подумав я об’єм продажів збільшиться і коли з нового року я буду весь час приділяти власній справі - успіху не минути! Ми зможемо це зробити. На мільйонних прибутків ми звісно ж не чекали, але оплатити життя ми повинні були, звісно ж ні про які грандіозні покупки мова не йшла.

У грудні 2019 року ми побили свої власні рекорди з продажів, як кількісно, так і по сумі прибутків. Сума була трохи більша від моєї зарплати на яку ми жили в трьох! Це лише укріпило нашу віру в fitU. До того часу я вже сам навчився налаштовувати рекламу через інстаграм та фейсбук. Ми зрозуміли, що якщо ти наполегливо та щодня працюєш над чимось, ти обов’язково досягнеш результату! Раніше або пізніше, дорожче чи дешевше - результат обов'язково буде!

Ми входили в новий 2020 рік на хвилі успіху та піднесеного настрою. Ми були королями всього світу на п’ятому поверсі невеличкої квартири. Саме розуміння та відчуття того, що ти створюєш те, що допомагає людям - просто фантастичне.

Про своє звільнення керівництво на роботі я попередив за місяць. Я звик звільнятись правильно, адже я розумію що земля кругла, в карму та бумеранг я теж вірю і вважаю що все потрібно робити на совість, одним словом - як собі. Перед нами відкривались прекрасні перспективи роботи в величезних кількостях, але ж на себе! Більше ніхто не буде говорити «Що робити!» і насамперед «Коли робити!» Для нас і для мене особисто - це головне! Тільки так можна створити дійсно щось круте.