7. Розправили груди, вирівняли плечі і НА ТОБІ!

Ми мужньо пропрацювали та пережили перші два місяці 2020 року. Березень, як ніяк підіймає людям настрій та спонукає їх до більш активних дій та в першу чергу до того, щоб почати займатись собою та своєю фігурою. Ми дуже чекали саме на цей період та добре підготувались до нього.

Лише чоловічого одягу «fitU» на нашому складі зберігалось більше ніж на 200 000 грн., враховуючи те, що відшити та відправити моделі, що могли закінчитись ми могли в той самий день.

КЛІЄНТ у нас головний, адже саме він платить нам заробітну плату!

Старт був дуже вдалий. Продажі почали йти з усіх каналів: Instagram, Fasebook, Prom, Rozetka, також допомагали посередники, які беруть свою комісію з продажу і звісно ж сарафанне радіо. Через велику кількість реальних відгуків у соц. мережах ми розуміли що ми робимо дійсно правильні речі та потрібний людям продукт. І звісно ж ми почали фантазувати куди ж ми поїдемо відпочивати влітку і який великий телевізор ми собі купимо. Хто ж знав, хто ж знав…

COVID-19, карантин і в один мах весь спорт став забороненим, абсолютно всі тренажерні зали зачинили і навіть до пробіжок у лісо смузі було дуже багато запитань. У нас був шок і ми дійсно не знали ще робити? Тут на допомогу прийшов принцип: «Якщо не знаєш що робити, зачекай!» І дійсно, так як карантин нам обіцяли всьго на 3 тижні (сьогодні 2.10.2020 і він досі триває) люди звісно охололи до такого одягу, але все одно ще продовжували купувати його за інерцією, він же скоро закінчиться.

Всі плани по розробці нових моделей відклались на невизначений час.

На інерції ми проїхали всю весну і в’їхали в літо! З приходом літа звісно ж народ захотів відпочити від такого стресу і поїхати десь відпочити, у кого було за що!) З графіку видно як у нас були справи в який період року.

У українця є три стадії:

  • Грошей немає
  • Грошей немає взагалі
  • Іду міняти долари

І ми також українці, як і всі! Початок сезону завжди припадає на середину вересня, коли всі вже повернулись з відпусток, відправили дітей всюди куди треба і повертаються до своїх звичайних режимів! Як ми побачили, то на 2020 рік статистика та закони нормального життя не діють.

Будемо сподіватись що у наших людей все ж залишились гроші та бажання займатись спортом і купувати собі спортивний одяг українського виробництва, а ми будемо їм в цьому допомагати!)

Ми ще напишемо та розкажемо як у нас справи, а Вам дякуємо що залишаєтесь з нами.