9. Добили 2020, і що ж робити далі?

Проживши вересень ми плавно опинились у жовтні, ситуація була чесно кажучи так собі!) Розуміння що робити не було, мало того і бажання теж закінчувалось, але саме ВАШІ відгуки не дали нам скласти руки і от, кількість замовлень по-трошку почала збільшуватись! Ми що насивається переродились з попелу наших очікувань та сподівань у щось інше, якісно нове та енергійне. Попит на FitU зріс, обіг також зріс...а от прибутоктримав стабільне піке, хоч динаміка стала меншою!

Ми розуміли, що як хочеш, а рік треба допрацювати та дожати з останніх сил, як би не було важко, складно та затратно. Початок 11 місяця нас приємно здивував ВАШОЮ цікавість та попитом до FitU. По нашому графіку чітко видно, як Локдаун вплинув на гаманці пересічних громадян. Не скажу що ми маємо справу з абсолютними величинами, але цифри говорять самі за себе! Ми зраділи страшно!

Що в такій ситуації потрібно робити? Копити глибше і кидати далі, ми і копали... І накопали наш рекорд. Він був встановлений в Чорну п'ятницю. Ціни були мінімальні, інколи навіть в мінус собі, вле все ж 83! 83!!! 83 замовлення миотримали за 24 години! Моїй Дружині треба встановити пам'ятник, адже вона самотужки обробила купу замовлень. Уявіть своє відчуття, коли Вам потрібно телефонувати до людей, опрацьовувати їх замовлення якісно та ввічливо з розумінням того, що в більшості випадків ти не те що не заробляєш, а ще й доплачуєш їм за свій товар. Сталося те що сталося, ми трохи косячнули з продажною ціною, але не скаржимось!

Вперше мені було радісно підводити підсумки року! Уявляєте, 2020 рік був вдалим!

Приріст в одиницях проданого товару склав 379,44%

Приріст обігу склав 518,57%

Приріст прибутку склав 736,70%

Ми рахуємо - що це крутий результат! На 2021 амбіція подвоїти, а краще потроїти його. А що ще залишається робити? Ми прагнемо створити перший серйозний бренд українського спортивного одягу, сподіваємось що ВИ нам в цьому трішки допоможете:)

Працюємо далі, собі на радість та Вам на користь!

FitU - BE FIT, NOT FAT!