3. Вдалий старт fitU

    Перевіривши якість та доцільність нашої задумки ми вирішили діяти впевненіше. У нас вже народився син та питання з особистим житлом стало надзвичайно актуальним, проте від своєї ідеї ми не відмовились!

Було прийняте рішення інвестувати в проект 2000 доларів. На ці гроші ми закупили вже цілих сім рулонів різної тканини, два з яких нам взагалі не підійшли. В кінці 2018 почалась масштабна розробка нових чоловічих моделей, а саме: майок, футболок, легінсів та рашгардів. Так само ми подумали що саме цей одяг буде найпопулярнішим, припущення було частково вірне. Дошили та провели фотосесію ми аж в квітні 2019 року, недарма кажуть що готувати санчата потрібно влітку. З моменту  прийняття рішення до його кінцевої реалізації проходить надзвичайно багато часу, особливо тоді, коли ти толком не знаєш що робити.

Ми наткнулись на ряд запитань, до яких були зовсім не готові: Яку резинку обрати? Якими нитками зшивати? Як реалізувати зображення логотипу на речах, адже вишивка поб’є нову тканину? Які розміри шити? По скільки речей шити? Скажу так, якщо у Вас немає людини, яка вже шила та продавала речі то Вам доведеться грати в «Сапера» інтуїтивно ти розумієш як потрібно, але кожен крок може коштувати тобі значної суми.

Доречі, логотип на який пішла купа часу прийшлось переробити на монохромний, бо так правильно. Ми цього не знали і робили все так як нам здається правильно, але ж як то кажуть: «Апетит приходить під час їжі» от і ми самі  поступово всьому навчились.

Провівши першу масштабну фотосесію ми були на сьомому небі. Ми виділили дві локації: спортивний зал та дуже гарна територія однієї фірми, там працювали моя дружина та мама. В залі фотографували хлопців, так як нашили ми суто чоловічий одяг і напівоголених дівчат в наших майках та футболках, я захотів трохи хайпу! На другій локації тим самим складом ми фоткались, але вже на крутому фоні біля чорної Хонди та червоного Мустангу.

Якщо хочеться зробити щось круте а грошей немає - не біда. Гроші не головне - головне бажання!


Що було на фотосесії та бюджет:

1.    Фотограф - 1000грн.

2.    Спортзал - безкоштовно

3.    Моделі - tfp

4.    Локація 2 - безкоштовно (замість 500грн./год)

5.    Хонда - рашгард (захотів віддячити)

6.    Мустанг - рашгард (захотів віддячити)


Ще раз наголошую, немає нічого неможливого! Так я сам собі сказав на початку 2018 року і вирішив що буду заробляти вдвічі більше ніж було. Так і сталось, весь 2018 рік моя зарплата не була ні на копійку менше ніж я собі вирішив! Impossible is nothing!